Attēls rakstam

Trešdienās bez maksas pieejamas finanšu pratības konsultācijas

Lai uzlabotu iedzīvotāju finanšu plānošanas prasmes, Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija katru trešdienu asociācijas telpās bez maksas piedāvā finanšu pratības konsultācijas.

To laikā ikviens nebanku aizdevumu kredītņēmējs var saņemt finanšu un juridiskās konsultācijas. Asociācija lūdz visus interesentus konsultācijām pieteikties iepriekš, rakstot vai zvanot uz asociāciju.

Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija atgādina, ka kopš 2013. gada marta ar asociācijas starpniecību grūtībās nonākušie kredītņēmēji, kas aizdevumus paņēmuši no vairākiem nebanku kredītdevējiem vienlaicīgi, bet nespēj pildīt uzņemtās saistības, parādus var atmaksāt pakāpeniski. Asociācija ir izstrādājusi īpašu kārtību, kādā kredītņēmējs un asociācijas biedri vienojas par pakāpenisku parādu atmaksu, ievērojot katra nebanku aizdevumu kredītņēmēja individuālās iespējas parādus atdot. Šobrīd šo asociācijas vidutāja pakalpojumu bez maksas izmanto jau vairāk nekā 400 cilvēki, turklāt vairāki desmiti kredītņēmēju šādā veidā ir sekmīgi nokārtojuši savas saistības.

Lai pieteiktos konsultācijām, ir jāzvana Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijai pa tālruni 67398277 vai jāraksta uz info@lafpa.lv.